ОПИС ОБЛАДНАННЯ

equipment

Технологічне обладнання поставляється на металевій рамі та зібране на заводі виробника. Стандартний розмір: мм 3000 x 800 x 2200 (висота)

ПОДВІЙНИЙ ПОМ’ЯКШУВАЧ (із електронною системою керування)

reverse-osmos

Двох колонна система пом’якшення води, що містить 5 кг кварцового піску та 75 л іонообмінних смол. Пом’якшувач повністю автоматичний, запускається одинарною головкою із подвійною системою керування, яка контролює виробництво пом’якшеної води та час роботи пом’якшувача. Параметри пом’якшення води встановлюються на основі аналізу води клієнта під час тестових процедур на заводі виробника.
Номінальна продуктивність: 6000 л/год

СИСТЕМА ЗВОРОТНЬОГО ОСМОСУ

hydro-pump

Система зворотного осмосу складається із однієї, двох та трьох колон діаметром 4 дюйми, що містять 2 осмотичні мембрани типу HIGH POWER . Система підключена до ПК та містить вмонтований лічильник води, що дає можливість керувати та контролювати виробництво осмосу та концентрату. ПК дає змогу проводити діагностику та контролювати систему зворотного осмосу.Новизною компанії SAMWASH є використання у роботі автомийки як осмосу так і концентрату, що дозволяє економити до 30% розходу води.

Номінальна продуктивність: 300-900 л/год

СИСТЕМА ДОЗУВАННЯ ХІМІЧНИХ РЕЧОВИН

Точне дозування хімічних речовин надзвичайно важливе, оскільки впливає на якість та ступінь миття автомобілів на всіх постах автомийки. Електронні регульовані дозуючі насоси, що постачаються із обладнанням, гарантують ідеальний розхід хімічних речовин відповідно до процентного співвідношення, зазначеного у специфікаціях до цих хімічних речовин. Насос для кожної хімічної речовини має електронний лічильник об’єму води, який регулює роботу насосу відповідно до об’єму води, потрібної для кожного мийного посту.

Електричні дозатори хімії дозволяють дозувати хімію від 0,1 % до 10%.

chemicals
high-pressure

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ РІВНЯ ВОДИ

Після використання води – вода відновлюється самостійно у баці. Бак накопичення із насосом проганяє воду через систему антифрост. За допомогою двох індикаторів перевіряється рівень води, таким чином бак завжди наповнений.

ГІДРАВЛІЧНА ЦИРКУЛЯЦІЯ

Для роботи з концентратом та агресивними хімічними речовинами всі труби та колектори виготовлені із пластику, з’єднані термічним методом і мають латунні або нержавіючі муфти.

ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ АВТОМИЙКОЮ

hydro-pump

Уся електрична система виготовлена із матеріалів та компонентів найвищої якості згідно із стандартами ЄС по безпеці. ефективності та надійності. Щит керування містить ПК та магніто-термальний диференціальний вимикач-запобіжник, які забезпечують чудовий захист від коротких замикань та прямих або непрямих контактів, що корисно також і для секційного переривання кола. Діалоговий інтерфейс ПК дає змогу стежити, зберігати та контролювати години роботи, інтервали між обслуговуваннями, застереження та сигнали, налаштування кредитних терміналів, грошових доходів тощо. Cистему дистанційного керування за допомогою Ethernet-з’єднання через телефонну ліню,дає змогу проводити дистанційну технічну перевірку та обслуговування, реагувати на застереження та сигнали, а також отримувати повідомлення про сигнали тривоги.

СИСТЕМА МИТТЯ ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ

antifrost

Кожен мийний пост працює за допомогою модуля високого тиску, що складається із насоса з тиском 150 бар – 11л/хв.; 6-полюсного індукційного мотору, 950 обертів/хв; з’єднання електромотора з конусними фланцями та амортизаційними вузлами. Насос постачається з нікельованою головкою та спеціальною заглушкою для води під високим тиском, що придатні для роботи при температурі до 80°C. Подача насоса регулюється системою з 4 соленоїдних мембранних клапанів, яка вибмраєтип води відповідно до програм миття. Кожен клапан захищений фільтром і має сферичну кришку, яка дає змогу проводити обслуговування. Відповідно до стандартів ЄС система миття має заводські налаштування для роботи максимально при 90-100 бар – 11 л/хв. і 45°C.

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА ПРОТИ ОБЛЕДЕНІННЯ (Антифрост)

ПК оснащений зовнішнім температурним датчиком підключеним до системи проти обледеніння, що відповідно вмикається при температурному режимі на рівні 2-3°C (заводська установка). Коли зовнішня температура сягає порогового значення, ПК запускає систему проти обледеніння, що призводить до церкуляції води на всьому шляху аж до сопел на кожному мийному пості. Система проти обледеніння не втручається у систему миття автомобілів і не впливає на її нормальний режим роботи .Ця система має три рівні захисту і відповідно захищає обладнання автомийки в роботах при низьких температурах та екстремальних умовах.

Найменування Mini Mini+ Standart Standart+
Оцинкована металева рама для кріплення обладнання + +
Нержавіюча несуча металева рама для кріплення обладнання + +
Одноколонний механічний пом’якшувач води
Номінальна продуктивність: 1400 л/год
+ +
Подвійний електронний пом’якшував води 2x75 (виробництво FLECK)
Номінальна продуктивність: 3000 л/год
+ +
СИСТЕМА ЗАВОРОТНОГО ОСМОСУ
Одноколонна одинарна осмотична мембрана типу HIGH
Номінальна продуктивність: 125 л/год
+
СИСТЕМА ЗАВОРОТНОГО ОСМОСУ
Одноколонна одинарна осмотична мембрана типу HIGH POWER в нержавіючому або керамічному корпусі
Номінальна продуктивність: 250 л/год
+
СИСТЕМА ЗАВОРОТНОГО ОСМОСУ
(виробник FILMTECH) 1,2,3 осмотичні мембрани типу HIGH POWER в нержавіючому або керамічному корпусі
Номінальна продуктивність: до 900 л/год
+ +
Фільтр очищення вхідної води + +
Вугільний фільтр + +
Занурювані помпи (осмотична вода, концентрат та антифрост) або центробіжні помпи (в залежності від технологічної частини проекту) (виробництво ESPA або LOVARO) + + + +
Електронні помпи системи дозування хімічних речовин (виробництво ETATRON) + + + +
Система миття під високим тиском
Помпи з електродвигунами 1.2 кВт150 бар
(виробництво INTERPUMP або ANNOVIREVERBERI)
+ +
Система миття під високим тиском
Помпи з електродвигунами 150 бар з інверторами Shneider 2.2 кВт.
(виробництво INTERPUMP або ANNOVIREVERBERI)
+ +
High-pressure-washing-system2 + +
Автоматична система антифрост з системою кругообігу води. + + +
Система управління автомийки (виробництво Shneider) + + + +
Система управління автомийки із системою TOUCH SCREEN (виробництво Shneider) + +
Електромагнітна клапани та з’єднувальна арматура виготовлені в країнах ЕС та США в комплекті + + + +
Шланги високого тиску в комплекті + + + +
Шланги низького тиску в комплекті + + + +
Пістолети для миття автомобіля в комплекті + + + +
Guns-holders + + + +
Жетоноприймач + + + +
Пантографи (без амортизатора) + +
Пантографи з подвійними амортизаторами + +
Ергономічні щітки + +
Система безготівкового розрахунку, NEXT KEY та EURO KEY +
Віддалений доступ +
Апарат з обміну жетонів + + +
Жетони для обміну 3000 +
Котел газовий з бойлером та обв’язка паливної в комплекті +

Показник споживання на 1 пост:

  • електроенергії 2,5 кВт
  • води 11 л /хв

Пропонуємо наступні програми миття:

Програма №1 – Попереднє миття для сильно забруднених авто.
Програма № 1.1- Активна піна
Програма №2 – Основне миття гелем.
Програма №2.1 - Миття щіткою.*
Програма №3-Воскування.
Програма №5 - Ополіскування з наданням блиску

*програму миття щіткою рекомендуємо використовувати на відкритих крайніх постах.

КОМПОНЕНТИ

Усі компоненти обладнання SAMWASH виготовлені на території ЄС та США

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Монтажні роботи виконуються Італійськими та українськими інженерами сумісно. Монтажні роботи включено до вартості обладнання.

НОВИНИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

ПІННА ТЕХНОЛОГІЯ VS ГЕЛЕВА ТЕХНОЛОГІЯ. Що краще?

29 бер. 2018

ГЕЛЕВА ТЕХНОЛОГІЯ

VS

ПІННА ТЕХНОЛОГІЯ 

 

Чим краще мити авто гелем чи піною? Що безпечне для автомобіля та обладнання гель чи піна? Яка технологія дешевша гель чи піна? Що краще в експлуатації гель чи піна? 

В цій статті я постараюсь надати всі відповіді на питання.

Наші автомийки самообслуговування працюють на двох технологіях миття автомобілів як на пінній так і на гелевій технології.

Тому кому як не нам знати, що краще? 

ЩО ТАКЕ ГЕЛЬ ТА ПІНА?

Це миючі засоби в рідкій формі, котрі в певних умовах, концентрації та температурному режимі здатні очищати певні поверхні. Тип миючих засобів обирається в залежності від поверхності, котра потребує очистки – лако-фарбове покриття, хром, пластик, скло, метал, велюр і тому подібне.

Основні види миючих засобів:

а) миючий засіб з лужним рН;

б) миючий засіб з нейтральним рН;

в) миючий засіб  з кислотним рН; 

ЩО СПІЛЬНЕ? Це миючі засоби з високоефективними поверхнево-активними речовинами котрі створюються на основі лужного, кислотного чи нейтрального рН. Миючі речовини на основі лужного рН використовуються при звичному митті автомобілі не наносячи шкоди автомобілю (хром, лакофарбове покриття) та видаляється стандартне забруднення пилюку, бруд, болото та інше. Миючі засоби з кислотним рН  це більш агресивний продукт, котрий видаляє накип водного каменю, видаляє наліт на тормозних дисках та колесах. 

ЩО ВІДМІННОГО МІЖ ГЕЛЕМ ТА ПІНОЮ?

Як вже ви вірно зрозуміли, дбайливий володілець мийки самообслуговування для уникнення нанесення шкоди автомобілю буде використовувати миючий засіб саме на основі лужного рН. Кислотний рН я не буду розглядати в даній темі, оскільки він наносить непоправну шкоду ЛФП, хрому, пластику склу, обладнанню, шкірі клієнта та навколишньому середовищу загалом. 

МЕТОД НАНЕСЕННЯ Піна наноситься за допомогою пінної насадки та утворюється шляхом поєднання повітря та хімії. При цьому кількість миючого засобу варіюється від 150 грам на машину до 350 грам. Так як фактичне миття виконує лише хімія оптимальна кількість становить 250 грам на машину.

Затратна частина при митті піною становить близько 9%

Гель наносить на автомобіль через пістолет під високим тиском шляхом поєднання дії трьох чинників: м’яка вода, високий тиск та миючий засіб. Завдяки поєднанню цих трьох елементів ми значно підсилюємо дію тієї ж хімії, що при пінній технологій проте витрачаючи до 150 грам на одну машину.

P.S. ПАР на 100% розчиняються у м’якій воді, чим самим збільшують в тричі ефект роботи миючого засобу, в порівнянні з звичайною водою.

Затратна частина при митті гелем становить близько 3-4%

 

МЕТОД РОЗПИЛЕННЯ

Піна наноситься грубою шапкою на автомобіль, але у зв’язку з тим, що піна складається більшою частиною з повітря контактна площа значно зменшується, вона не може потрапити у щілини, підкрильний простір та діє лише там де її нанесли. На місця де її не нанесли вона безсильна, на сухий тривалий бруд вона також безсильна.

Гель, як уже згадувалось, подається високим тиском сумішшю м’якої води та миючого засобу. Завдяки тому, що м’яка вода підвищує миючі властивості гелю та завдяки високому тиску відмиваються найстійкіші забруднення – результат миття є відмінним. 

ПЕРІОД ОЧІКУВАННЯ ДЛЯ ДІЇ

Піна. Заводи виробники миючих засобів рекомендують залишати піну на автомобілі на протязі 4-5 хв. 

За цей період:

На мийці самообслуговування утворюється черга невдоволених клієнтів, оскільки період мийки з 8 хв. збільшується до 13 хв.

Ви втрачаєте прибуток у розмірі від 30 грн. за період очікування на одному клієнту.

Гель. Гелева технологія не потребує очікування на дію та «працює» одразу  з моменту нанесення. 

ЛІТНІЙ ПЕРІОД

При температурному режимі більш ніж 25 °С залишати піну на кузові автомобіля не рекомендовано, оскільки піна на розігрітому кузові дуже швидко висихає та залишає на ньому плями та розводи.

Гелева технологія- дія не змінна в будь яку пору року.

ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

При температурному режимі нижче 10°С дія піни значно сповільнюється, період очікування збільшується до 8 хв. При температурі -3°С дія піни зупиняється, оскільки при від’ємних температурах піна починає кристалізуватись і відповідно замерзлі частинки піни сповзають з кузова автомобіля. Також значним мінусом піни є об’ємність її замерзання, вона швидко та об’ємно налипає на підлогу, решітки для килимків, стіни та інше.

Гелева технологія- дія не змінна в будь яку пору року до -15°С. 

WOW EFFECT

Піна – гарний WOW ефект

Гель – Оскільки гель значно менше піниться WOWефект знижений.

 

Відступ до історії.

Пінна технологія була впроваджена на мийках портального та тунельного типу, а саме на тих котрі використовували щітки. Саме на щітках збиралась велика кількість піску, котра попросту «царапала» лакофарбове покриття авто. Для того щоб зменшити тертя щітки з кузовом автомобіля використовували піну для зменшення цього ефекту.

98% мийок самообслуговування в Європі, навіть з кліматичними умовами схожими до наших, використовують миття автомобілем гелем під високим тиском.

Мийки самообслуговування SAMWASH  - будуємо мийки правильно!!!

 

... детальніше

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ STACJA PALIW 2018

18 бер. 2018

Запрошуємо на щорічну виставку  STACJA PALIW 2018 котра відбудеться 9-11 травня 2018 року у м.Варшава (Польща)

Компанія SAMWASH уже традиційно буде виставляти для огляду обладнання та інші аксесуари для автомийок самообслуговування.

 

АВТОМИЙКИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ ЦЕ SAMWASH

... детальніше

Незабаром відкриття найбільшої в Україні автомийки самообслуговування в Україні.

Як започаткувати бізнес з EBITDA 25%?

Відкрилась перша автомийка самообслуговування у м.Львів

Незабаром відкриття автомийки самообслуговування SAMWASH

Відкриття автомийки у м.Львів на 6 постів (Рясне)

Автомийка у м.Рахів

Автомийка самообслуговування у м.Львів вул.Патона 4

Автомийка самообслуговування

Автомийка самообслуговування у м.Ужгород на 6 постів

Запрошуємо на щорічну виставку SIA-АвтоТехСервіс 2018

Незабаром відкриття найбільшої в Україні автомийки самообслуговування в Україні.

Як започаткувати бізнес з EBITDA 25%?

Відкрилась перша автомийка самообслуговування у м.Львів

Незабаром відкриття автомийки самообслуговування SAMWASH

Відкриття автомийки у м.Львів на 6 постів (Рясне)

Автомийка у м.Рахів

Автомийка самообслуговування у м.Львів вул.Патона 4

Як відкрити автомийку самообслуговування з нуля.

Автомийка самообслуговування

ПІННА ТЕХНОЛОГІЯ VS ГЕЛЕВА ТЕХНОЛОГІЯ. Що краще?

НАПИШІТЬ НАМ

КОНТАКТИ

Львів,

вул. Героїв УПА 73, 4 корпус

+38 096 727 33 33

+38 032 232 99 42

Знайти нас на

FB icon